Központi vízkárelhárítási bejelentések: +36 30 943 6281

Álláshirdetés - Kalocsai Szakaszmérnökség - műszaki ügyintéző

allasajanlat.jpg

Az Alsó-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény (Kjt.) 20/A. § alapján pályázat kiírása nélkül betölthető, a Kalocsai Szakaszmérnökség alá tartozó területi műszaki ügyintéző munkakört hirdet.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű, próbaidő kikötésével.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős.

A munkavégzés helye: Kalocsai Szakaszmérnökség (6300 Kalocsa, Híd u. 1.)

Illetmény: az illetmény megállapítására a 391/2017. (XII.13.) Korm. rendelet az irányadó.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok: műszaki előkészítő feladatok ellátása a fenntartási és üzemelési tevékenységek elvégzése érdekében, terepi felmérések készítése, az adatok rendszerezése és feldolgozása, munkavezetői feladatok ellátása, adminisztrációs tevékenység.

Jelentkezési feltételek: középfokú iskolai végzettség és szakirányú szakképesítés, vagy középfokú szakmai (műszaki, természettudományi, környezetvédelmi, mezőgazdasági, építészeti, vízügyi, technikusi szakmacsoporthoz tartozó) végzettség, magyar állampolgárság.

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:  gépésztechnikus és/vagy felsőfokú műszaki végzettség, korábbi szakmai tapasztalat (elsősorban erőgépek üzemeltetése terén).

A jelentkezés határideje: 2024. május 31.

A munkakör betölthető: 2024. június 17. naptól.

A jelentkezés módja: személyesen (6300 Kalocsa, Híd u. 1.), elektronikus levélben (titkarsag@aduvizig.hu), illetve postai úton az Alsó-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság címére történő megküldésével (6500 Baja, Széchenyi u. 2/C.). A borítékon, illetve a tárgyban kérjük feltüntetni: „Jelentkezés – területi műszaki ügyintéző – KSZM”.

A jelentkezéshez csatolandó: önéletrajz, végzettséget, szakképesítést igazoló okmányok másolata, hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a jelentkező anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint (GDPR) az arra jogosult személyek megismerhetik és kezelhetik.

A kinevezés további feltétele: büntetlen előélet, melyet 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal szükséges igazolni.